21
лютого
2017
10:48
 

Оптимізація витрат та структури Держмолодьжитла дозволила підняти на 55% рівень зарплат працівників

 

Впровадження нових технологій, оптимізація організаційної структури та витрат Держмолодьжитла дозволила забезпечити зростання заробітної плати працівників на 55%. Про це повідомив перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

«Останніх 3 роки Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву проводить заходи щодо оптимізації власної структури та витрат. Певна активізація у цьому напрямку відбулася наприкінці 2016 року у відповідності до затвердженої Спостережною радою Стратегією розвитку державної житлової політики», — зазначив Сергій Комнатний.

За словами Сергія Комнатного, доопрацювання та модернізація програмного забезпечення відкрило додаткові можливості щодо оптимізації організаційної структури та чисельності працівників Фонду. Це дозволило зменшити кількість структурних підрозділів установи та на 34 % скоротити кількість штатного персоналу.

«Завдяки вжитим заходам вдалось забезпечити динаміку росту середньої заробітної плати працівників Держмолодьжитла у відповідності до динаміки росту середньої заробітної плати по Україні (55%). З іншого боку було проведено ряд заходів щодо підвищення кваліфікації працівників Фонду, які значно підвищили ефективність роботи як окремих працівників, так і всієї установи в цілому», — наголосив перший заступник голови правління Держмолодьжитла.

Автор: Прес-служба Держмолодьжитла

 

Читайте також

Останні новини