01
березня
2017
13:29
 

На Черкащині на житлові програми для учасників АТО 2017 році спрямують понад 11,4 млн грн

 

У Черкаській області цьогоріч на надання пільгових житлових кредитів учасникам АТО з місцевих бюджетів спрямують понад 11,4 млн грн. Про це повідомив директор Черкаського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва Олександр Паливода.

За словами Олександра Паливоди, більша частина коштів на пільгове кредитування учасників АТО та членів їх сімей, а саме 9,6 млн грн, передбачена у міському бюджеті Черкас. Також на пільгові кредити для учасників АТО кошти у розмірі 970 тис. грн передбачені у обласному бюджеті Черкаської області. Крім того, 380 тис. грн на кредити для придбання житла передбачено у міському бюджеті Сміли, та 444 тис. грн – у бюджеті міста Умань.

Перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, звернув увагу на те, що програма пільгового житлового кредитування учасників АТО, яку реалізує на Черкащині Держмолодьжитло, є практичним підтвердженням необхідності подібного механізму житлового забезпечення сімей учасників АТО в країні. Крім того, це наочно демонструє те, що Держмолодьжитло має репутацію ефективного фінансового інструменту для виконання державних та місцевих житлових програм.

«Особливої знаковості спрямування коштів органами місцевого врядування Черкащини на пільгове кредитування учасників АТО набуває в контексті розгляду Верховною Радою Законопроекту № 4550. Саме ці дії, а не публічні промови демонструють справжню повагу та піклування про учасників бойових дій в зоні АТО та членів їх сімей» ,- наголосив Сергій Комнатний.

Крім цього, Сергій Комнатний нагадав, що на Черкащині також діє і Програма пільгового кредитування молоді, яку реалізовує в області Держмолодьжитло. У 2017 році на пільгове молодіжне кредитування органи самоврядування Черкаської області передбачили 3,89 млн грн. Зокрема, кошти на такі кредити у цьому році передбачені у місцевих бюджетах Черкаської області, міст Черкаси, Умань та Золотоноша.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини