10
березня
2017
10:20
 

У Києві завдяки житловим програмам ще 17 родин стали новоселами

 

У Києві введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок, у якому завдяки участі у державних житлових програмах новоселами стали 17 сімей. Про це повідомив керівник Іпотечного центру у місті Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Микола Марчук.

Як зазначив Микола Марчук, щойно введений в експлуатацію 25-поверховий будинок знаходиться на вулиці Трутенка, 3. Серед новоселів цього будинку є 7 родин, які спроміглися придбати житло завдяки отриманим, зокрема, за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла, пільговим молодіжним кредитам. Також 9 сімей придбали квартири у вказаній новобудові в рамках програми доступного житла, що реалізовувалася за механізмом 30 на 70. Ще одна родина змогла придбати квартиру в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Як зазначив перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, передача 17 квартир учасникам житлових програм є наочним прикладом державної турботи про громадян у вирішенні їхнього житлового питання.

«За роки реалізації житлових програм Фондом «Держмолодьжитло» вже понад 7350 сімей Києва та області придбали власне житло за державної підтримки. У цьому році пільгові житлові кредити молоді сім’ї Київщини зможуть отримати, зокрема, за рахунок бюджету Київської області та статутного капіталу Держмолодьжитла. Тому вже зараз можна сказати, що таких сімей у майбутньому буде ще дуже багато», — сказав Сергій Комнатний.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини