01
вересня
2017
13:58
 

На Луганщині відкрито нову сучасну поліклініку

 

У серпні поточного року Департаментом Держархбудінспекції у Луганській області зареєстровано дозвільні документи про готовність до експлуатації нового закладу охорони здоров’я в м. Старобільськ.

Зокрема, сучасна поліклініка на 240 відвідувань в зміну з’явилась по вул. Урицького, 5. Замовником будівництва виступило Управління капітального будівництва Луганської ОДА.

Медичний заклад площею 4,3 тис. м² збудований із застосуванням енергозберігаючих технологій, оснащений пандусами та кабінетами для людей з особливими потребами. Поліклініка має зони надання терапевтичної, акушерсько-гінекологічної та хірургічної допомоги, на третьому поверсі облаштований операційний блок, в майбутньому планується створити центр «Хірургії одного дня».

У закладі працюватиме 31 лікар та 66 представників середнього та молодшого медперсоналу. Поліклініка обслуговуватиме жителів Старобільського району Луганщини. Також тут надаватимуть медичну допомогу вимушеним переселенцям з інших територій України та мешканцям Міловського, Марківського та Біловодського районів області.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини