02
листопада
2016
13:51
 

Експерти Світового Банку допомагатимуть об’єднаним територіальним громадам Дніпропетровщини (ВІДЕО)

 

В Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області відбулась робоча зустрічрятувальників з експертами Світового Банку з питань підвищення спроможності об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області. Захід відбувся за участю представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, керівників Слобожанської, Сурсько-Литовської та Єлізарівської об’єднаних територіальних громад.

Метою зустрічі стало обговорення питання фінансування Грантового проекту «Створення умов для забезпечення реалізації державної політики у сфері пожежної та техногенної безпеки, організації та підтримки у належному стані системи цивільного захисту на території об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області», що був підготовлений фахівцями Головного управління ДСНС та управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

У своїй доповіді начальник Головного управління ДСНС області Андрій Кульбач розповів про основні етапи реформування системи ДСНС України в рамках реалізації на Дніпропетровщині Пілотного проекту. Зокрема, одним із важливих аспектів є створення та розвиток місцевих пожежно-рятувальних підрозділів, добровольців-вогнеборців на території новостворених територіальних громад. Такожучасники зустрічі розглянули можливість створення сучасної автоматизованої системи централізованого інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

Представники громад наголосили, що реалізація даного проекту є необхідною, адже сприятиме гарантуванню безпеки населення. Також його впровадження дасть можливість створити нові робочімісця, залучити ветеранів АТО та добровольців до системи цивільного захисту громади.

Автор: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

 

Читайте також

Останні новини