04
серпня
2017
18:18
 

Національні заклади стануть доступними для людей з інвалідністю

 

3 серпня 2017 року Урядовий комітет схвалив розроблений Мінрегіоном проект Указу Президента України «Про внесення зміни до пункту 3 Положення про національний заклад (установу) України», який зобов’язує всі національні заклади України стати доступними для людей з інвалідністю.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«Важливий крок до толерантного українського суспільства зроблено — національні заклади стануть доступними для людей з інвалідністю! Вчора Урядовий комітет схвалив та рекомендував до розгляду Урядом відповідний проект Указу Президента. Він передбачає, що діючі національні заклади повинні адаптуватися до потреб людей з інвалідністю, а для установ, які хочуть отримати статус «національної», ця вимога стане обов’язковою. Маю надію, ці зміни будуть також позитивно підтримані Урядом та Президентом», — сказав він.

Проект Указу Президента стосується всіх національних закладів України у сфері освіти, науки, культури, охорони здоров’я та інших сферах діяльності.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини