17
травня
2017
18:04
 

Верховна Рада України ратифікувала Угоду про економічне співробітництво між Урядом України та Урядом Хорватії

 

17 травня Верховна Рада України 231 голосом “за” підтримала Проект Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво”, що передбачає ратифікацію Угоди про економічне співробітництво між державами.

Сьогодні український Парламент ратифікував Угоду про економічне співробітництво між Урядом України та Урядом Хорватії. Дана Угода дуже важлива, оскільки з Хорватією, як країною-членом ЄС, у нас діє режим вільної торгівлі. Зокрема, український експорт товарів і послуг до Хорватії у 2016 році збільшився майже в двічі порівняно з 2015 роком та склав 40,8 млн дол США,” - зауважила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України — Торговий представник Наталія Микольська, яка представила сьогодні цей законопроект у Верховній Раді України.

Основною метою Угоди є розвиток і посилення економічного співробітництва між державами, тому ратифікація цієї Угоди дозволить повністю застосувати організаційно-правові механізми українсько-хорватського економічного співробітництва і сприятиме створенню правових підстав діяльності Спільної комісії з питань економічного співробітництва з метою обговорення проблемних питань та визначення нових можливостей подальшого розвитку економічного співробітництва.

Угода між урядами України та Хорватії про економічне співробітництво передбачає розширення та диверсифікацію взаємовигідного економічного співробітництва, в таких галузях економіки, як судно- та машинобудування, енергетика, інфраструктура, сільське господарство тощо.

Автор: Міністерство економічного розвитку і торгівлі

 

Читайте також

Останні новини