24
травня
2017
16:55
 

Президент дав старт роботі насіннєвого заводу ТОВ «П'ятидні» на Волині

 

Під час робочої поїздки до Волинської області Президент Петро Порошенко дав старт роботі насіннєвого заводу ТОВ «П'ятидні».

Глава держави зазначив, що відкриття такого сучасного підприємства нині є символічним, адже аграрний комплекс сьогодні є опорою української економіки. «Сьогодні 12% ВВП – це сільське господарство. Аграрний комплекс вийшов на найбільше джерело валюти, яка надходить до держави та забезпечує міць української гривні», - звернувся до присутніх Петро Порошенко.

Президент висловив переконання, що українське сільське господарство нині демонструє активний розвиток. «Інтенсифікація виробництва, використання засобів захисту рослин, добрив, технологій, техніки сьогодні забезпечує такі врожаї, про які раніше ніхто не чув», - зазначив він. Петро Порошенко наголосив, що Україна та українські аграрії мають скористатися попитом на свою продукцію для розвитку галузі.  «Впевнений в тому, що зростання попиту на сільськогосподарську продукцію зараз нам, українцям, треба використати як стимул інноваційно-інвестиційного розвитку аграрного сектору», - сказав Президент. «Саме на нього ми покладаємося в економіці реформ», - додав він.

Президент назвав відкриття на Волині сучасного виробництва європейського зразка важливою подією не лише для підприємства, але для всієї області. Адже устаткування заводу відповідає високим стандартам європейської якості і буде забезпечувати високопродуктивне та високоякісне виробництво, що дозволить також експортувати продукцію та забезпечити валютні надходження.

Директор заводу Валерій Діброва ознайомив Главу держави із роботою підприємства та продемонстрував зразки готової продукції.

В операторській кімнаті виробничого цеху Петро Порошенко здійснив запуск виробництва насіннєвої продукції. Потужність заводу, який працюватиме на новітньому обладнанні - 10 тон насіння на годину. Продукцією підприємства буде високоякісне насіння пшениці, сої та гороху.

Глава держави також поспілкувався з колективом підприємства.

Товариство з обмеженою відповідальністю «П’ятидні» утворене у 2006 році. Господарство спеціалізується на виробництві, переробці та реалізації сільськогосподарської продукції та обробляє майже 16,5 тис. га землі. На підприємстві працюють 420 робітників.

Автор: Адміністрація Президента

 

Читайте також

Останні новини