21
листопада
2016
18:34
 

Україна та Хорватія активізують співпрацю у торговельно-економічній та військово-технічній сферах

 

Прем'єр-міністри України Володимир Гройсман та Хорватії Андрей Пленкович під час зустрічі у рамках першого в історії офіційного візиту Прем'єр-міністра Хорватії до України домовилися відновити роботу міжурядових комісій у торговельно-економічній та військово-технічній сферах.

Говорячи про можливості поглиблення двостороннього співробітництва, Володимир Гройсман наголосив, що Україна та Хорватія мають значний потенціал до розвитку співпраці, зокрема у торговельно-економічній та військово-технічній сферах.

"Той обсяг торгівлі, який ми маємо сьогодні, може бути достатньо збільшений. Нам потрібно тільки більше налагодити взаємодію. Я вважаю, що ваш візит і контакти бізнесу Хорватії-України дасть серйозний поштовх у цьому питанні", - зауважив Володимир Гройсман, говорячи про Українсько-хорватський бізнес-форум, що розпочне роботу у понеділок.

У цьому контексті Прем’єр-міністр України запропонував провести найближчим часом у 2017 році чергове засідання Міжурядової українсько-хорватської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, очолювану з української сторони Віце-прем’єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе. Це дозволить визначити нагальні питання двосторонньої співпраці, що потребують вирішення, зауважив Володимир Гройсман.

Голова українського Уряду також підкреслив необхідність максимального використання можливостей взаємодії України та Хорватії у військово-технічній сфері.

Він зазначив, що спільна українсько-хорватська комісія з питань військово-технічного співробітництва не проводила засідань з 2011 року, та виступив за відновлення її роботи задля конкретизації напрямів співробітництва та реалізації спільних проектів.

Проведення засідань міжурядових комісій найближчим часом у 2017 році "зробить інтенсивнішим співробітництво України та Хорватії", підкреслив Володимир Гройсман.

Автор: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

 

Читайте також

Останні новини