03
жовтня
2017
10:12
 

Експорт кондитерських виробів за 7 місяців 2017 зріс на 16%

 

2 жовтня, в рамках галузевих робочих груп Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку відбулась зустріч заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської з представниками кондитерської промисловості.

Експорт кондитерських виробів за підсумками 7 місяців 2017 року склав $202,5 тис., тобто зріс на 16% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Продукція кондитерської промисловості належить до одного з перспективних секторів Експортної стратегії України - сектору харчової промисловості.

Під час зустрічі було порушено питання доступу українських товарів не лише на традиційні ринки - Європейський Союз та Азія, але й на такі екзотичні ринки як Індія, Гана, Нігерія, Китай. Продукція кондитерської промисловості - це товари з доданою вартістю, тому потрібно збільшувати їх експорт на зовнішні ринки.

Кондитерська промисловість найбільше постраждала від торговельної агресії Росії, але компанії впевнено переорієнтовуються на інші ринки, наприклад США. Тому нам важливо підтримувати постійний діалог для того, щоб спільно вирішувати проблеми компаній при виході на зовнішні ринки”, - підкреслила Торговий представник України Наталія Микольська у ході зустрічі.

Довідково

Секторальні зустрічі (нещодавно була проведена зустріч з представниками меблевої галузі промисловості) - це новий формат відкритого діалогу між урядом та бізнесом, започаткований Мінекономрозвитку та Офісом з просування експорту.

 

Автор: Міністерство економічного розвитку і торгівлі

 

Читайте також

Останні новини