18
вересня
2017
17:09
 

Відтепер міжнародні відправлення Укрпошти можна оформити онлайн

 

На сайті Укрпошти через «особистий кабінет» швидко та зручно можна оформити міжнародні відправлення для доставки в одну із 234 країн та виділених регіонів світу. До функціоналу сервісу в тестовому режимі додано створення всіх супровідних документів, митних декларацій для міжнародних відправлень, розрахунку тарифу з урахуванням актуального курсу валют НБУ, отримання штрих-коду, за яким можна відслідкувати шлях відправлення.

Клієнтам, які хотіли б надіслати дрібний пакет (до 2 кг), відправлення з оголошеною вартістю (до 2кг) та посилку (до 10 кг) до інших країн, потрібно лише зареєструватися в «особистому кабінеті» на сайті Укрпошти та оформити потрібні документи. Кожен, хто зареєструє відправлення онлайн отримає додаткову знижку 5%.

Із 18 вересня вже у 15 відділеннях Києва діятиме можливість відправити поза чергою відправлення для тих клієнтів, хто оформив їх через «особистий кабінет». Список відділень поступово буде збільшено і з 1 жовтня всі автоматизовані відділення Укрпошти по всій країні надаватимуть таку можливість. З початку жовтня в особистому кабінеті буде можливість оформити також і посилки до 30 кг.

Сервіс запущено в тестовому режимі. Також в найближчий час функціонал особистого кабінету буде розширений і дасть можливість експортерам виконувати ще більшу кількість корисних задач. 

Автор: Міністерство інфраструктури

 

Читайте також

Останні новини