15
березня
2017
17:30
 

Затримано керівника одного з арештних домів Львова під час одержання 54 тис грн хабара

 

14 березня 2017 року військовою прокуратурою Львівського гарнізону спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України у Львівській області та за сприяння начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником Львівської установи виконання покарань – арештного дому № 19.

Грошові кошти в розмірі 54 тис грн від дружини обвинуваченого, який утримується під вартою, призначалися за видачу довідки про неможливість подальшого перебування останнього під вартою.

Вказану особу затримано під час одержання чергової частини хабара в розмірі 27 тис грн у порядку ст. 208 КПК України. Грошові кошти виявлені та вилучені у повному обсязі під час проведення обшуку в службовому кабінеті посадовця.

На даний час вирішуються питання щодо оголошення полковнику внутрішньої служби про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Автор: Генеральна прокуратура

 

Читайте також

Останні новини