03
квітня
2017
12:52
 

Чиновнику Голосіївської РДА оголошено про підозру в розтраті 1,5 млн гривень бюджетних коштів

 

Київською місцевою прокуратурою №1 повідомлено про підозру начальнику Управління будівництва та архітектури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації в розтраті 1,5 млн грн бюджетних коштів.

Встановлено, що у червні-листопаді 2016 року посадовець, діючи в інтересах третіх осіб, уклав з двома підприємствами–підрядниками договори на проведення ремонтних робіт освітніх закладів (бібліотеки, дитячого садка, юнацьких клубів тощо), розташованих на території Голосіївського району столиці. Однак, як з’ясувалося, ремонтні роботи на вказаних об’єктах виконано в значно менших об’ємах, ніж зазначено в актах виконаних робіт, а в окремих випадках – взагалі лише розпочато.

За результатами проведених 15 судових будівельно-технічних експертиз документально підтверджено збитки, які завдані державному бюджету, на суму майже 1,5 млн грн.

На даний час посадовцю повідомлено про підозру за ч. 5 ст.191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) КК України.

За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави, розмір якої відповідає сумі завданих збитків, та відсторонено від посади на час досудового слідства.

Автор: Прокуратура міста Києва

 

Читайте також

Останні новини