28
квітня
2017
13:28
 

Вступило в силу рішення суду про конфіскацію коштів злочинного угрупування В. Януковича у розмірі близько 1,5 млрд доларів США

 

Вступило в силу рішення суду про конфіскацію коштів злочинного угрупування В. Януковича у розмірі близько 1,5 млрд доларів США

 

Суд постановив конфіскувати близько 1,5 млрд дол США, а також облігації внутрішньої державної позики України у справі про конфіскацію коштів на рахунках українських банків, вкрадених наближеними до В. Януковича особами. Про це повідомив Генеральний прокурор України Ю. Луценко у п’ятницю, 28 квітня 2017 року.

Наразі працівники «Ощадбанку», де знаходяться заарештовані кошти, і Держказначейства виконують рішення суду.

Про це під час спільного брифінгу повідомили Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Сьогодні вступило в силу рішення суду про конфіскацію і перерахування на рахунок Державного казначейства коштів «общака» організованого злочинного угруповання Януковича у розмірі приблизно 1,5 мільярдів доларів», - повідомив Генеральний прокурор України.

«Згідно рішення суду, щойно керівництво «Ощадбанку» приступило до виконання цього рішення і разом з Держказначейством оформляють перехід коштів на державні рахунки. Думаю, що це є акт справедливості, і скоро це відчує країна, армія і прості громадяни», - наголосив Юрій Луценко.

«Я хочу подякувати Генеральній прокуратурі і особисто Генеральному прокурору за те, що вони спромоглись без зайвого піару професійно відпрацювати справу і отримати вже не просто рішення про попередню конфіскацію, а отримати вирок суду. Це остаточне рішення щодо зарахування цих коштів до рахунків Державного казначейства, тобто до державного бюджету України», - зазначив Олександр Турчинов.

 

Відео

Автор: Генеральна прокуратура

 

Читайте також

Останні новини