02
лютого
2017
10:12
 

У столиці відкрили Центр арт-терапії для дітей та молоді, які постраждали в результаті військових дій на Сході України

 

У Голосіївському районі міста Києва відбулося урочисте відкриття Центру арт-терапії "Time of Changes" для дітей та молоді із сімей, які постраждали в результаті військових дій на Сході України, тa дітей воїнів АТО.

"Time of Changes" створено за підтримки та у партнерстві з міжнародними організаціями, громадським і приватним сектором.

Центр створено на базі національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію". Тепер вихованці, учасники шоу та діти з сімей, які постраждали в результаті військових дій на Сході України, тa воїнів АТО матимуть комфортне, обладнане приміщення для репетицій, занять у гуртках, цікавого та змістовного дозвілля.

Міністерство молоді та спорту другий рік поспіль надає організаційну та фінансову підтримку талант-шоу "Війна не забере твою мрію", що проходить за сприяння агентства ООН з питань біженців, ГО "Крим СОС", МБФ "Я люблю Україну", Українського молодіжного форуму, Соціалістичного конгресу молоді, Департаменту поліції охорони.

Під час відкриття Центру директор департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірина Бєляєва подякувала усім, хто був залучений до відкриття центру та побажала дружному колективу закладу розвитку та нових вершин.

“Приємно відмітити що відкриття центру стало можливе завдяки залученню широкого кола партнерів, зокрема приватного сектору. Одним із пріоритетів нашої роботи є розвиток молодіжних центрів, робота яких має бути спрямована на потреби молоді, зокрема молоді у складних життєвих обставинах.

У цьому році Міністерство молоді та спорту також підтримуватиме фестиваль "Війна не забере твою мрію", - зазначила Ірина Бєляєва.

Основним завданням центру є психологічна реабілітація дітей, які пережили жахіття війни, шляхом залучення їх до творчої майстерності (хореографія, вокал, театральне мистецтво та ін.) та консультацій із психологом.

Вже оголошено набір на безкоштовне навчання, протягом трьох місяців якого викладачі допоможуть розкрити творчий потенціал, удосконалити здібності у вокалі, хореографії та акторській майстерності.

Після періоду підготовки, найкращі учні братимуть участь четвертому етапі талант-шоу “Війна не забере твою мрію!” Заняття проводитимуть видатні особистості з творчого центру “Time of changes” під керівництвом Юлії Бартєнєвої.

Детальна інформація про творчий центр на сайті http://www.antiwarshow.com.ua.

Автор: Мiнiстерство молоді та спорту

 

Читайте також

Останні новини