13
червня
2017
16:51
 

Уряд Канади передав Одеському клінічному госпіталю Держприкордонслужби новітнє діагностичне обладнання

 

13 червня, в рамках спільного проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення безпеки кордонів України», Надзвичайний і Повноважний Посол посольства Канади в Україні Роман Ващук передав голові Державної прикордонної служби України Віктору Назаренку сертифікати на новітню цифрову рентгенологічну систему «CALYPSO». Обладнання призначене для Одеського клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України.

Очільник прикордонного відомства Віктор Назаренко подякував Уряду Канади за підтримку і підкреслив, що завдяки їй Держприкордонслужба забезпечує ефективну реалізацію державної політики у сфері безпеки державного кордону.

Цифрова рентгенологічна система «CALYPSO» розрахована на проведення дослідження у горизонтальній та вертикальній площинах. А пропускна здатність нової системи вдвічі, а то й втричі більша, ніж у попереднього апарату, який функціонував у госпіталі.

Крім того «CALYPSO» має низку інших позитивних характеристик та корисних функцій: значне скорочення часу від моменту проведення самого дослідження до отримання результатів, збереження інформації про пацієнта та результатів обстеження безпосередньо в цифровому форматі.

Новітня апаратура стане на допомогу прикордонним медикам. Вони вже протестували обладнання і констатують, що якість цифрового знімка «CALYPSO» значно краща, ніж у її попередника. Це має велике значення в діагностиці, оскільки цифровий знімок дозволяє збільшувати та зменшувати зображення, залежно від діагностичної мети. Крім того, система кріплення рентгенівської трубки надає лікарям вільний доступ до рентгенівського столу та роботи з пацієнтом, що особливо важливо при обстеженні тяжко хворих та поранених.

Зазначимо, що у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення безпеки кордонів України» підрозділи Держприкордонслужби вже отримали від Канади допомоги на суму близько 14,3 мільйони гривень. Першу допомогу прикордонне відомство отримало від уряду Канади у серпні 2014 року. У березні 2016 року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у сфері посилення безпеки та стабільності в Україні.

Автор: МВС України

 

Читайте також

Останні новини