16
червня
2017
13:08
 

НА Одещині відкрито новий відділ прикордонної служби «ПІВДЕННИЙ»

 

На Одещині відкрито оновлений відділ прикордонної служби «Південний» Одеського прикордонного загону.

У церемонії відкриття участь взяли голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, заступник начальника поліції – головний директор охорони правопорядку Угорщини Жолт Халмоші, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Сергій Косік й інші представники місцевих органів влади.

«Основним пріоритетом для нас нині є забезпеченість усім необхідним та належними умовами несення служби персоналу. І відкриття сьогодні оновленого відділу прикордонної служби – яскраве цьому підтвердження. Адже нас чекає виконання ще багатьох завдань. Головними з них - є протистояння  Росії,  боротьба з транскордонною злочинністю, безпека мореплавства та кордону. А також спрощення контрольних процедур та створення комфортних умов для подорожуючих, особливо у рамках отримання Україною безвізу», - зазначив Віктор Назаренко.

Голова Держприкордонслужби подякував всім, хто брав участь у відбудові, особливо  керівництву і персоналу адміністрації морського порту «Південний» за співпрацю й надану допомогу в облаштуванні підрозділу, реконструкція якого проводилось з вересня минулого року.  

«Відтепер відділ «Південний» – це добре оснащений, багатофункціональний підрозділ, у якому створено належні умови несення служби за європейськими стандартами», - додав він.

Під час відкриття відбулась презентація нових засоби охорони державного кордону. Зокрема був представлений безпілотник українського виробництва, який буде використовуватися в охороні рубежів.

Нагадаємо, відділ прикордонної служби «Південний» створений у листопаді 2007 року. Загальна ділянка відповідальності відділу складає 23,5 кілометри, з яких 20,5 км. – по береговій лінії і 3 км. - по морському узбережжю. Територіально вона знаходиться в межах Лиманського району Одеської області. Прикордонний контроль здійснюється в пункті пропуску для міжнародного морського вантажного сполучення «Морський торгівельний порт «Южний» та пункті контролю «Визирка». В середньому пропускна спроможність кожного з них – до 200 осіб та 7 суден на добу.

Автор: МВС України

 

Читайте також

Останні новини