21
серпня
2017
17:28
 

До кінця року в Держприкордонслужбі заплановано отримати майже 360 квартир для військовослужбовців

 

Соціальне забезпечення співробітників Державної прикордонної служби України було, є і залишатиметься пріоритетним питанням для керівництва прикордонного відомства.

У 2015-2016 роках для охоронців кордону та їхніх сімей було побудовано 630 квартир та 192 кімнати у житлових будинках та службових гуртожитках у Києві, Борисполі, Одесі, Харкові, Житомирі, Чернігові. Крім того, підготовлено цілий ряд службового житла безпосередньо у підрозділах охорони державного кордону. 

У поточному 2017 році Держприкордонслужба активно продовжує роботу, направлену на забезпечення військовослужбовців житлом як службовим, так і власним. До речі, наразі триває будівництво 20 об’єктів.

Вже на сьогодні введено в експлуатацію та вручено ключі від 36 квартир у Хмельницькому, 60 в Житомирі та 66 в Борисполі. Продовжується будівництво 167-квартирного житлового будинку у Києві, який буде введено в експлуатацію у наступному році. Розпочато будівництво житлових будинків у Львові та Одесі.

Також триває проектування 7 наступних житлових будинків у Харкові, Херсоні, Могилів-Подільському, Береговому, Житомирі та Києві, що дозволить отримати у наступні 2 роки близько 800 квартир.

За рахунок інвестиційної програми активно забудовуються земельні ділянки у Луцьку, Чернівцях,  Хмельницькому та Львові. До речі,16 квартир у місті Львові вже мають своїх господарів, ще 66 квартир у різних містах - в очікуванні до кінця року.

Загалом до кінця 2017 року заплановано ощасливити ще майже 360 новосельців, у т.ч. за рахунок завершення будівництва розпочатих у минулих роках.

Крім того, в рамках програми «Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу» здійснюється облаштування 26 об'єктів спеціального призначення, 12 з яких планують ввести в експлуатацію вже у цьому році.

 

Автор: Урядовий портал

 

Читайте також

Останні новини