13
вересня
2017
17:49
 

У Вінниці презентували стратегію розвитку системи МВС україни до 2020 року

 

13 вересня в Головному управлінні Нацполіції Вінниччини відбулась презентація та обговорення стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року. Представникам усіх структурних підрозділів МВС, громадськості та журналістам програму розвитку відомства презентував радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко.

Над створенням проекту «Стратегія – 2020» кілька місяців працювали представники Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державної Міграційної Служби та експерти Консультативної місії Європейського Союзу. Суть її полягає у тому, щоб зробити висновки з впроваджених реформ та затвердити подальший план розвитку міністерства.

В ході роботи над проектом було визначено сім основних пріоритетів, які є спільними та актуальними для суспільства, в основі яких лежать інтереси громадян ‑ безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання прав і свобод людини органами системи МВС, ефективне інтегроване управління кордонами і збалансована міграційна політика, якість і доступність послуг, ефективне врядування, прозорість і підзвітність, розвиток кадрового потенціалу та соціальний захист працівників.

Ключові завдання, які стоять перед органами системи МВС, пов’язані з забезпеченням безпеки громадян, здатністю протистояти злочинності, наданням прозорих та якісних сервісних послуг для суспільства.

З метою вдосконалення Стратегії до її обговорення залучається громадськість з усіх регіонів.

- Для подальшої трансформації міністерства та впровадження Стратегії для МВС важлива думка населення. Відомство зацікавлене у співпраці з громадянами для вдосконалення проекту, - зазначив радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко. - В усіх регіонах при Громадській раді будуть створені робочі групи для внесення зауважень та пропозицій до проекту. Лише після громадських дискусій проект Стратегії буде винесений на розгляд Кабінету Міністрів України. Саме у тісній співпраці з громадськістю можливі зміни не лише у міністерстві, а в країні в цілому.

Володимир Мартиненко закликав вінницьку громадськість та журналістів не залишатись осторонь питань, пов’язаних з реформуванням відомства, та долучитись до обговорень Стратегії. Також свої зауваження та пропозиції до проекту може надати будь-який громадянин України до 22 вересня на електронну скриньку reforma.live@mvs.gov.ua

В свою чергу начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос зазначив, що реформування системи МВС надзвичайно важливе і затребуване суспільством. Національна поліція стала першим підрозділом МВС, який зазнав ефективних перетворень, кардинально змінивши концепцію діяльності, пріоритетом якої є – захист прав людей. На шляху реформування ще багато проблем, які можна подолати лише  за підтримки громади.

Автор: МВС України

 

Читайте також

Останні новини