11
грудня
2017
10:00
 

Нова поліцейська академія розпочне навчання курсантів вже навесні

 

Про це сьогодні, 8 грудня, заявив міністр внутрішніх справ під час інспектування матеріально-технічного оснащення Департаменту патрульної поліції і Академії патрульної поліції.

«Сьогодні ми перевірили процес підготовки будівництва Академії патрульної поліції. Цей заклад буде навчати близько 500  молодих поліцейських кожного року, щоб вони вже підготовленими виходили на службу. Перших курсантів ми побачимо вже навесні. Це буде підвищувати якість надання сервісних послуг», - сказав Арсен Аваков.

За словами міністра, патрульна поліція – це основа будь-якої поліцейської роботи і людина, яка хоче стати правоохоронцем  - повинна пройти роботу в  поліції.

У ході інспекції міністр відвідав навчальне стрільбище, тренажерну залу, ознайомився з процесом підготовки працівників підрозділу тактичного реагування.

«Підрозділи тактиків - це особливий підрозділ, який почав працювати лише цього року. Це поліцейські, які швидко реагують на критичні ситуації до приїзду КОРД. Це є новацією, яку ми запропонували цього року», - сказав Арсен Аваков.

 

Відео

Автор: МВС

 

Читайте також

Останні новини