24
березня
2017
13:31
 

На Дніпропетровщині сервіс з реєстрації місця проживання доступний у 20 пологових будинках

 

Міністр юстиції Павло Петренко з одноденною робочою поїздкою відвідав Дніпро та Дніпропетровську область.

Робочий візит очільник Мін'юсту розпочав із відвідування Слобожанського бюро правової допомоги, до якого з моменту відкриття 1 вересня минулого року вже звернулося більше 1000 українців. Міністр провів особистий прийом громадян, в ході якого надав юридичні консультації місцевим мешканцям.

«Фактично для кожного з них наші центри та бюро – єдина можливість відстояти свої права. Адже в окремих випадках за якоюсь дріб’язковою справою простим людям, які не мають коштів на послуги платного адвоката чи юриста, доводиться роками шукати правди в кабінетах чиновників. І, що найстрашніше, не знаходити її. Із запуском повноцінної мережі бюро та центрів правової допомоги держава нарешті почала виконувати одну зі своїх найважливіших функцій – захисту прав громадян», - заявив Міністр юстиції.

У ході поїздки очільник Мін’юсту побував у Дніпропетровському обласному перинатальному центрі, де взяв участь в урочистій церемонії вручення перших документів новонароджених їхнім батькам.


«У 2015 році ми дали старт одній з найбільш затребуваних ініціатив – видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових. Даний проект дає можливість батькам, не покидаючи медичного закладу, без паперової тяганини отримати перший документ малюка. З минулого року, паралельно з цим проектом, ми дали старт ще одній важливій ініціативі – пілоту з реєстрації місця проживання новонародженого у медичному закладі», - зазначив Міністр юстиції.

Він наголосив: нині в Дніпрі сервіс з реєстрації місця проживання доступний у 7 пологових будинках. Ще 13 пологових надають таку послугу в області. Наразі даною послугою скористалося 199 мешканців Дніпропетровщини. А загалом по Україні сервіс з реєстрації малюка безпосередньо у пологовому став у пригоді майже 2 тисячам пар.

В рамках поїздки була проведена презентація Системи електронних торгів арештований майном (СЕТАМ) для представників місцевої влади.

«Перш за все, йдеться про можливість місцевої влади реалізовувати через відкриті онлайн аукціони власні активи та права на користування нерухомим майном чи земельними ділянками. Закликаю представників місцевої влади активно користуватися цим майданчиком для того, щоб показати ще більшу прозорість у своїй роботі й продемонструвати людям, що в українській державі немає місця корупції», - сказав Павло Петренко.

Окрім цього, Міністр юстиції взяв участь у шлюбній церемонії в рамках проекту Мін’юсту «Шлюб за добу» та особисто вручив молодятам їх перший спільний документ.

Павло Петренко також зустрівся зі студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів Дніпра та запросив їх на стажування до органів юстиції.

Автор: Урядовий портал

 

Читайте також

Останні новини