23
грудня
2016
14:59
 

Україна та Білорусь у 2017-2020 будуть співпрацювати у галузі машинобудування

 

Сьогодні, 23 грудня, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко та заступник Міністра промисловості Білорусі Дмітрій Корчик зустрілися, щоб обговорити розвиток промислової кооперації у 2017-2020 році.

Планується, що Україна і Білорусь будуть спільно виробляти тролейбуси, розширять модельний ряд ліфтів спільного виробництва. Планується організація ряду спільних виробництв - наприклад, сільськогосподарської техніки спільно з холдингом “Гомельмаш”.

Розвиток співпраці у сфері машинобудування - один із головних пріоритетів українсько-білоруської співпраці. У підготованій Дорожній карті з розвитку співробітництва на 2017-2020 роки відображені у першу чергу проекти машинобудівництва, зокрема виробництва тракторів, зерно- і кормозбиральних комбайнів, вагонів, будівної і комунальної техніки”, - розповів заступник Міністра Юрій Бровченко.

Його білоруський колега Дмітрій Корчик підтвердив, що “промисловість України та Білорусі доповнюють один одного та постійно зростають”.

Довідково

За 8 місяців 2016 року товарообіг між країнами склав $2,3 млрд, що на 9% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (з них $537,4 млн - український експорт та $1,76 млрд - імпорт).

Автор: Міністерство економічного розвитку і торгівлі

 

Читайте також

Останні новини