26
грудня
2016
09:17
 

Українці визначили найбільші перемоги 2016 року

 

Найвагомішими успіхами, які мали місце у 2016 році, українці назвали перемогу Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення» та виступ збірної України на Паралімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Про це свідчить дослідження, проведене Соціологічною групою «Рейтинг».

Стосовно політичних успіхів, тут респонденти надали перевагу ініціативі Уряду з підвищення рівня мінімальної зарплати до 3200 грн. Іншими «перемогами» було визнано запровадження електронного декларування доходів чиновників, визволення з російського полону Надії Савченко та виступ української збірної в Олімпіаді.

Відносно успішними респонденти вважають початок проведення процедур державних закупівель через електронну систему Prozorro, зниження акцизу на ввезення вживаних машин з-за кордону, підвищення боєздатності армії, запровадження механізму конкурсного відбору держслужбовців та набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Опитування проводили серед повнолітнього населення України у період від 8 по 18 грудня 2016 року. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

 

Читайте також

Останні новини