27
грудня
2016
13:13
 

У міністерстві регіонального розвитку зменшилась кількість працівників натомість зросла зарплата

 

Наша мета – створити команду ефективних орієнтованих на результат працівників, які отримують гідну заробітну платню. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіональної політики,  будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у статті виданню «Сегодня».

За його словами, в Мінрегіоні проведена реорганізація, що дозволило підвищити керованість підрозділами та розподілити навантаження між заступниками міністра. «За 2016 рік ми значно просунулись в реформах децентралізації та енергоефективності. Це стало можливим завдяки змінам в підходах до управління в Міністерстві. Ми провели реорганізацію, започаткували систему оцінки виконання планів, зменшили чисельність співробітників на 30%, що дозволило нам збільшити дохід працівників. Впорядкована робота всередині самих підрозділів. Близько 10% посад, які виконують технічні функції, виведені з державної служби. Створені принципово нові підрозділі – Служба управління персоналом та Відділ управління державною власністю. Ми провели конкурси на 36 вакансій у міністерстві. За рік оновили кадровий склад майже на 20%», — зауважив він.

Геннадій Зубко повідомив, що з 2015-го чисельність міністерства скорочено з 495 держслужбовців до 383-х. «Реально в штаті  працює 268 чоловік. Звичайно, це збільшує навантаження на кожного. Проте, дає можливість за рахунок зекономлених коштів преміювати кращих працівників та нараховувати стимулюючі виплати», — говорить він.

За його словами в Мінрегіоні запровадили оцінку результативності, ефективності та якості роботи. «Щомісяця оцінюємо досягнення ключових показників ефективності (KPIs) працівників. Це система оцінки дозволяє визначити вклад кожного працівника в загальний результат, в досягнення кінцевої цілі. На кінець 2016-го вдалося збільшити дохід співробітників Мінрегіону в середньому на 182% за рахунок премій, але не всім порівну, а за конкретні результати роботи», — повідомив Геннадій Зубко.

На його думку, вперше в історії держслужби України кращі співробітники Мінрегіону за підсумками року отримали річний бонус, у середньому в 500% від посадового окладу. Водночас він визнав, що рівень зарплати держслужбовців Міністерства все ще на 20% нижче від ринкового.

«Завдяки критичній масі проактивних, ініціативних людей зараз у міністерстві зовсім інша атмосфера. Результати роботи команди – виконання плану дій уряду та ефективне впровадження реформ. Ми будемо продовжувати розпочаті зміни. Я ціную роботу кожного учасника нашої команди та вдячний за результати 2016 року», — зазначив Зубко.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини