08
листопада
2017
10:36
 

Верховна рада ухвалила низку законопроектів, спрямованих на підтримку кінематографії в Україні

 

7 листопада Верховна Рада Україна ухвалила низку законопроектів, спрямованих на створення належних умов для державної  підтримки кінематографії в Україні. Так, під час пленарного засідання народними депутатами прийнято у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» (3238-д) та  Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні», а також направлено на повторне друге читання проекту Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» (№3240).

Відповідні законопроекти розроблені з метою створення більш сприятливих умов для виробництва кінопродукції та розвитку галузі кінематографії в цілому.

Міністр культури України Євген Нищук  відзначив важливість ухвалення  даних законопроектів, які дозволяють змінити підходи до державного фінансування у галузі кінематографії та створити ефективні механізми залучення приватних коштів в  розвиток української кіноіндустрії. – це надзвичайно важливо  для Мінкультури.

«Ухвалення цих законопроектів є надзвичайно важливим для розвитку нашого кіновиробництва, державна підтримка кінематографії в Україні на такому рівні дозволить стимулювати розвиток економічно самодостатньої, стійкої і конкурентоздатної на міжнародному рівні української галузі виробництва комерційного кіно і серіалів» – каже Євген Нищук.

Автор: Міністерство культури

 

Читайте також

Останні новини