22
листопада
2017
13:18
 

У Полтавській області рятувальникам вручили нове сучасне пожежно-рятувальне обладнання

 

21 листопада  рятувальникам 4-го Державного пожежно-рятувального посту вручили нове сучасне пожежно-рятувальне обладнання, яке було придбане за підтримки керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Котелевської  районної державної адміністрації та районної ради.

Так, вогнеборці отримали 5 апаратів захисту органів дихання і зору «DRAGER» та 17 панорамних масок для них, які дадуть змогу рятувальникам працювати у непридатному для дихання середовищі. 

До того ж, відтепер, у структурі Котелевського 4-го Державного пожежно-рятувального посту створено та введено в оперативний розрахунок   газодимозахисну службу. Основним завданням якої  є забезпечення безпечної роботи вогнеборців у  непридатному для дихання середовищі  з метою проведення розвідки під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.
Поруч  з цим на озброєння  підрозділу було передано легковий спеціалізований автомобіль ВАЗ 2107 та пожежні рукава для виконання завдань за призначенням.

Урочисте вручення сучасного пожежно-рятувального обладнання відбулося у приміщенні 4-го Державного пожежно-рятувального посту, за участі голови Котелевської районної державної адміністрації  Віктора  Колоса, заступника голови районної ради Івана Овчаренка та заступника начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослава Любецького, а також особового складу пожежно-рятувальної служби району.

В свою чергу,  заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області полковник служби цивільного захисту Ярослав Любецький  щиро подякував органам місцевої влади за вагому підтримку рятувальників та зазначив: «Процес оновлення матеріально-технічного оснащення у всіх підрозділах області триватиме  й надалі. Нове обладнання та техніка буде використовуватися вогнеборцями за призначенням та дасть змогу більш ефективно виконувати поставлені завдання»

Автор: ДСНС України

 

Читайте також

Останні новини