22
листопада
2017
16:32
 

На Вінниччині створили другу команду добровольців-вогнеборців

 

21 листопада у с.Нараївка Гайсинського району відбулося урочисте відкриття другої на території Вінницької області команди добровольців-вогнеборців. Ініціатором створення волонтерського підрозділу у селі став місцевий фермер Валерій Ткаченко.

Пожежну команду розмістили на території земельної ділянки фермерського підприємства «Нараївське». Фінансування ремонтно-будівельних робіт приміщення пожежного депо, придбання літнього форменого одягу, спецавтомобіля та його реставрацію взяв на себе підприємець.

Гайсинський районний сектор Головного управління ДСНС області забезпечив вогнеборців-добровольців бойовим одягом та касками, а також надав допомогу по облаштуванню приміщення добровільної пожежної команди, відновленню автомобіля та з оформлення спеціальної документації.

У новоствореній команді вогнеборців-добровольців нестимуть службу четверо місцевих жителів, які відпер мають офіційне працевлаштування, адже директор фермерського підприємства взяв на себе повне фінансування щодо функціонування МПК. 

«Відкриття даної пожежної команди  дозволить максимально скоротити час прибуття на місце виникнення пожежі, адже даний населений пункт є найвіддаленішим у районі, а залучення добровольців до пожежогасіння разом з професіоналами – один з напрямків реформи ДСНС, що розпочалася», – зазначив начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Привітати громаду села з відкриттям новоствореної команди добровольців-вогнеборців  приїхали керівники району, священнослужителі та місцеве населення. Останні, неабияк завдячують місцевому фермеру та зазначають, що Валерій Ткаченко постійно займається благодійною волонтерською діяльністю. За його фінансової підтримки проведено ремонтні роботи сільського дитячого садочка, обеліску «Слави», території паркової зони та селищної ради, церкви та місцевого ФАПу. З 2014 року і по сьогодні він завжди підтримує українських воїнів, що боронять наші кордони у зоні проведення АТО.

 

Відео

Автор: ДСНС України

 

Читайте також

Останні новини