21
грудня
2017
13:18
 

1 Україна зайняла 20 місце у рейтингу кліматичної політики 2017 за показником Climate Change Performance Index https://menr.gov.ua/news/31942.html Міністерство екології та природних ресурсів ----

 

20 грудня Кабінет міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. №967».

Цим документом продовжено до 2020 року термін дії Державної програми забезпечення молоді житлом.

Зазначене рішення Уряду прийняте з урахуванням важливості питання соціального захисту і підтримки молоді в Україні. Продовження дії програми сприятиме вирішенню питання забезпечення молоді житлом і матиме позитивний вплив  на вирішення демографічної проблеми.

Програма передбачає фінансування механізму пільгового кредитування молоді на придбання житла, а також погашення зобов’язань за раніше укладеними договорами часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків.

Серед джерел фінансування програми до 2020 року – кошти спеціального фонду державного бюджету, кошти місцевих бюджетів, а також залучені ресурси.

Станом на сьогодні діють 70 місцевих програм забезпечення молоді житлом.

А за увесь період реалізації програмою скористалися понад 30 тисяч молодих сімей, з яких 12 тисяч – за програмою пільгового молодіжного кредитування і 18 тисяч – за програмою часткової компенсації відсоткової  ставки  кредитів комерційних банків молодим сім’ям та одиноким  молодим  громадянам.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини