06
листопада
2016
13:40
 

Незабаром працюватиме служба реабілітації поранених в АТО

 

Петро Порошенко підтримав ініціативу запровадження офісу Уповноваженого з надання допомоги в реабілітації українським військовим, пораненим в АТО.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Президент Петро Порошенко провів зустріч із командою українських військових, які брали участь у щорічному марафоні морських піхотинців США у Вашингтоні. Під час розмови військові висловили ініціативу щодо заснування офісу уповноваженого президента з надання допомоги в реабілітації українським військовими, що отримали поранення в зоні проведення АТО», – йдеться в повідомленні.

Порошенко підтримав ініціативу і запропонував очолити у майбутньому цю структуру санітарному інструктору медичної роти 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Захід» ЗСУ Вадиму Свириденку. Він дістав поранень та в результаті обмороження втратив кінцівки.

«Я особисто бачив новину про вашу участь у цьому марафоні, в цей момент я пишався своєю країною. Я був надзвичайно гордий за наших воїнів, які на весь світ продемонстрували мужність, здатність долати труднощі, потужну силу духу», – сказав Президент.

Порошенко зауважив, що це також є ще одним прикладом ефективної співпраці України з країнами НАТО у напрямку надання медичної допомоги, протезування та соціальної реабілітації військових, що отримали поранення в зоні АТО.

 

Читайте також

Останні новини