07
листопада
2016
10:38
 

Півмільйона запитів про авто та автовласників: результат роботи ЄДР МВС

 

До Єдиного державного реєстру МВС, що дозволяє отримати дані про транспортний засіб, від початку його роботи надійшло понад півмільйона запитів.

Доступ до ЄДР МВС мають як представники державної та місцевої влади, так і адвокати й нотаріуси. Останнім для отримання доступу необхідно укласти відповідну угоду з адміністратором сервісного центру МВС.

Дані з держреєстру використовуються для перевірки «чистоти» автомобіля. Зокрема, в ньому є інформація щодо накладання на авто арешту, оголошення у розшук, визнання речовим доказом або знаряддям злочину тощо.

«У процесі втілення реформи ми підемо далі. Прагнемо створити в Україні аналог американського Carfax, що дозволить розширити обсяг інформації про транспортний засіб до детальної історії авто: скільки було власників, заміна кольору, наявність ДТП», – відзначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Безоплатні витяги з реєстру МВС можна отримати як у письмовому, так і в електронному вигляді, скориставшись функціональністю сайту Головного сервісного центру МВС, та на порталі державних послуг IGov.org.ua. Про вартість платних послуг можна дізнатися за посиланням.

 

Читайте також

Останні новини