07
листопада
2016
10:40
 

Фінансування Сил спецоперацій ЗСУ зросте, а бійці отримуватимуть більше за «штабних»

 

2017 року фінансування устаткування для частин Сил спеціальних операцій зросте уп’ятеро. Командири цих частин матимуть право самостійно закупати потрібне обладнання – паралельно з централізованими державними закупками.

Про це повідомляє командування Сил спецоперацій ЗСУ.

«Такі зміни дозволять підвищити оперативність, якість закупівель та встановити чітку відповідальність за порушення керівництвом частин», – зазначено у повідомленні.

Крім збільшення фінансування військового обладнання, передбачається й зростання доходів бійців цього роду військ. Ідея полягає у «відмові від «зрівнялівки»: бійці, які виконують складні завдання та проводять спецоперації, мають отримувати більше за «штабних».

«До кінця року Кабінет Міністрів також має прийняти зміни до відповідної постанови, що забезпечує виплату надбавок військовослужбовцям цього виду сил згідно до норм закону, що був прийнятий Верховною Радою влітку цього року», – йдеться у тексті повідомлення.

Робота над вдосконаленням нормативної бази триває в тісній координації з Командуванням ССО, міністром оборони, Прем'єр-міністром України.

 

Читайте також

Останні новини