08
листопада
2016
10:28
 

На кордоні готуються до запровадження спрощеного порядку оформлення в автомобільних пунктах пропуску

 

Державна прикордонна служба разом з Державною фіскальною службою продовжують підготовчі заходи із запровадження спрощеного порядку оформлення в пунктах пропуску.

В даний час триває апробація основних положень ідеології спрощення прикордонних і митних формальностей та вироблення єдиних підходів до їхнього застосування в пунктах пропуску для автомобільного сполучення. Зараз апробація технологічних інновацій проходить у пункті пропуску «Нові Яриловичі». Після тестування вони будуть впроваджені і на інших ділянках державного кордону.

Учора з поточними результатами реалізації експерименту у пункті пропуску «Нові Яриловичі» ознайомилися керівники Держприкордонслужби та Державної фіскальної служби Віктор Назаренко і Роман Насіров. Керівники відомств відмітили позитивну динаміку запровадження інновацій, однак в ході огляду уточнили окремі завдання щодо вдосконалення технології пропуску, запровадження нових технічних рішень та взаємодії співробітників прикордонної та фіскальної служб.

Експеримент передбачає поєднання меж прикордонного та митного контролю, встановлення єдиного робочого місця прикордонників та митників в одній кабіні, застосування однієї зупинки автомобіля без виходу громадян, використання нових технічних засобів та інші.

Всі ці новації дозволять значно скоротити час проходження контролю громадян і транспортних засобів, прискорить обмін інформацією між службами, оскільки також буде усунуте дублювання функцій.

Автор: Прес-служба АДПС України

 

Читайте також

Останні новини