10
листопада
2016
10:39
 

Придбати залізничний квиток через смартфон тепер простіше

 

Відсьогодні купувати квитки з мобільного пристрою через сайт booking.uz.gov.ua стане зручніше. Близько 14-ї години почне працювати мобільна версія цього сайту.

Це універсальна мобільна версія сайту для смартфонів під будь-яку операційну систему. Тепер, маючи смартфон, буде зручніше замовити квиток і будь-де оплатити його банківською картою. До кінця року планується також розробити мобільний додаток для смартфонів, що працюють на операційній системі Android. Щоб скористатися мобільною версією сайту вам потрібно зі свого мобільного пристрою перейти за посиланням.

Нагадуємо, що наразі через мережу інтернет ПАТ «Укрзалізниця» реалізує більше третини квитків від загального обсягу. Так, з 2012 року через всесвітню павутину було продано 38 млн залізничних квитків. 

Наразі електронні квитки (які не потрібно обмінювати в касі) діють на всі поїзди внутрішнього сполучення, окрім приміських, регіональних та додаткових поїздів.

Електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Такий документ, приміром, можна використати для звітування про відрядження. Також електронний квиток, оформлений через інтернет, неможливо втратити – його можна роздрукувати необмежену кількість разів із листа, який надходить на електронну скриньку клієнта. 

 

Відео

Автор: Публічне акціонерне товариство «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

 

Читайте також

Останні новини