10
листопада
2016
17:34
 

Україна та Білорусь розвиватимуть нові транспортні коридори

 

Про такі домовленості повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами 24-го засідання Міжурядової білорусько-української комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у Мінську.

«Програма щодо транспортного коридору «Балтійське море — Чорне море», яка реалізовувалась у 2014-2015 роках, вже позитивно позначилася на транзитно-транспортному потенціалі обох країн. Тому вона буде продовжена. Наступним практичним кроком буде формування комплексної стратегії розвитку всіх видів вантажних перевезень і завантаження існуючої транспортної інфраструктури у напрямку Балтійське море — Чорне море — Каспійське море», — додав Геннадій Зубко.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр повідомив про домовленості щодо розвитку транзитних перевезень водним транспортом по території України з використанням суден «ріка-море». «Україна налаштована на збільшенні обсягів міжнародних перевезень річковим транспортом, й взагалі розвиток транспортних коридорів. Урядовим рішенням вже було відкрито міжнародний пункт пропуску в річковому порту Київ. Наявність потужних транспортних коридорів дає мультиплікаційний ефект для економіки країни – це розвиток логістики, інфраструктури, портів, переробних підприємств та створення нових робочих міст», — наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 листопада у Мінську відбулось 24-е засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та заступника прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка.

 

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини