10
листопада
2016
17:57
 

Україна та Білорусь спільно випускатимуть вантажні моторні транспортні засоби

 

Білорусь та Україна продовжить виробничу кооперацію та спільний випуск на території двох країн комунальної, дорожньо-будівельної, пожежної та пасажирської техніки. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами 24-го засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у Мінську.

Він також додав, що буде розширено лінійку білоруської сільськогосптехніки та обладнання для АПК, що випускаються на території України. «Крім того, розглядається можливість спільного українсько-білоруського виробництва залізничної техніки, вагонів метро та ескалаторів. А також можливість спільного випуску вантажних моторних транспортних засобів екологічного класу «Євро-6» і автокомпонентів до них. Адже з 1 січня 2018 р Україна переходить на цей екологічний стандарт» — додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 листопада у Мінську відбулось 24-е засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та Заступника Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини