13
листопада
2016
15:40
 

Уряд підготував план дій під час негоди, що насувається на Україну

 

Найближчим часом у деяких областях України очікується різке погіршення погодних умов, що може призвести до проблем із системами життєзабезпечення. У зв’язку з цим уряд провів термінове засідання міжвідомчого оперативного штабу, де розробив план швидкого реагування на можливі ускладнення.

Геннадій Зубко – віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, перший заступник Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – дав розпорядження головам ОДА впродовж негоди не залишати території підконтрольних їм областей. Вони також повинні забезпечити цілодобову роботу оперативних штабів з протидії надзвичайним ситуаціям.

«Голови ОДА, де оголошено штормове попередження, мають у рамках міжрегіонального співробітництва забезпечити координацію з підрозділами «Укравтодору» та ДСНС. Важливо залучити  достатню кількість техніки і груп рятувальників для забезпечення магістральних проїздів і можливої евакуації людей із ділянок з ускладненим проїздом», – зазначив Геннадій Зубко.

За повідомленням «Укргідрометцентру», штормове попередження оголошено у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях. Мешканцям варто очікувати зниження температури, сильного вітру, налипання мокрого снігу та ожеледиці.

«Відповідні підрозділи мають бути готовими максимально швидко надати необхідну допомогу людям, які можуть постраждати внаслідок порушення енергопостачання чи заторів на трасах», – попередив Геннадій Зубко.

 

Читайте також

Останні новини