18
листопада
2016
10:22
 

Оголошено відкритий конкурс на посаду голови Нацполіції

 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ініціює проведення публічного відбору на посаду очільника Національної поліції.

«Призначення на посаду керівника Національної поліції відповідно до законодавства не передбачає проведення конкурсу", – написав Аваков у Facebook.

Але, на його думку, до людини, яка має очолювати цю службу, має бути суспільна довіра. Саме цей аргумент схилив його до рішення, що такий конкурс має бути оголошений.

За словами Авакова, «з метою уникнення політичних спекуляцій та проведення чесного та відкритого відбору кандидата» буде створено Консультативну комісію. До участі в ній запросять професійних експертів із міжнародного корпусу стратегічних партнерів МВС: США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) і «авторитетних експертів від української громадськості».

Аваков зазначив, що відбір здійснюватиметься комісією на підставі результатів іспитів і співбесід. Після фінальної співбесіди Консультативна комісія складе список найбільш гідних кандидатів на посади главу Нацполіції та надасть безпосередньо йому. Потім він переадресує цей «шорт-ліст» вже до Кабміну.

Умови конкурсу буде оприлюднено найближчим часом. Аваков нагадав, що зараз ще діють спрощені критерії відбору кандидатів на цю посаду, але 1 січня 2017 року вони будуть жорсткішими.

 

Читайте також

Останні новини