18
листопада
2016
14:00
 

Реформа рибної галузі: Держрибагентство долає супротив старої системи

 

При запуску рибного патруля Держрибагентство стикається із оскарженням результатів конкурсів у судах та низьким рівнем підготовки кандидатів на посади начальників.

Держрибагенство продовжує процес запуску рибного патруля в регіонах України, проводячи кадрові конкурси на посади начальників управлінь та оновлюючи інспекторський склад. Про це Голова Держрибагентства Ярема Ковалів повідомив під час брифінгу у ІА «Укрінформ».

«Всі патрульні та керівники управлінь обираються виключно на конкурсних засадах. Конкурс ми проводимо максимально відкрито та відповідно до чинного законодавства, ̶підкреслив Ковалів. ̶ На жаль, процес іде з перешкодами - як і багато інших держорганів, ми зіткнулися із оскарженням результатів конкурсів в судовому порядку». Йдеться про конкурс на посади начальників та заступників начальників управління Державного агентства рибного господарства у Львівській та Херсонській областях.

31 жовтня 2016 Окружний адміністративний суд міста Києва своєю ухвалою зупинив дію наказу Держрибагентства в частині конкурсного відбору до набрання законної сили рішенням у даній судовій справі. Також Суд заборонив Конкурсній комісії Держрибагентства вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо оприлюднення результатів конкурсу та призначення на посаду осіб, що перемогли у конкурсі. Підставою для цього став судовий позов учасників конкурсу, оголошеного 16 вересня 2016 року.

«Ми робимо все можливе для того, щоб якомога швидше завершити судовий розгляд і відновити процес призначень», ̶ заявив Ковалів. 4 листопада Держрибагентство розпочало процес розблокування конкурсу у Львівській та Херсонській областях через апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду.

Також в контексті оновлення кадрового складу відомства, Держрибагенство констатує низький рівень підготовки кандидатів на посади начальників управлінь у деяких регіонах. «Жоден кандидат на посаду начальнику управління рибоохоронного патруля в Кіровоградській області не зміг здати електронне тестування на знання законодавства. Користуючись нагодою, запрошую в це управління, а також в інші, де зараз іде конкурс, грамотних, вмотивованих кандидатів», ̶  заявив Ярема Ковалів.

Автор: Міністерство аграрної політики та продовольства

 

Читайте також

Останні новини