18
листопада
2016
14:04
 

На Львівщині учасники АТО отримали у власність 4849 земельних ділянок

 

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці, їх сім’ї отримали у власність 4849 земельних ділянок загальною площею 1096 гектарів. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

З цієї кількості рішень головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області видано 3110 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 726 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2798 земельних ділянок), особистого селянського господарства (281 земельна ділянка) та індивідуального дачного будівництва (31 земельна ділянка).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок», – зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом головне управління Держгеокадастру у Львівській області надало учасникам АТО та членам їх сімей 6321 дозвіл на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 2587 гектарів. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

За тиждень з 9 до 16 листопада Головне управління видало 91 наказ про надання земельних ділянок у власність учасникам АТО, 50 наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

Найбільше наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО видано у Пустомитівському (1124), Жовківському (950) та Бродівськомурайонах (603) Львівської області.

Ще 1739 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1491 земельна ділянка).

Довідково

Ознайомитися з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Автор: Державна служба україни з питань геодезії, картографії та кадастру

 

Читайте також

Останні новини