19
листопада
2016
14:01
 

Гройсман: тендери на модернізацію ГТС були прозорими

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман схвалив процедуру проведення тендерів на модернізацію ГТС.

Про це він заявив 18 листопада під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді.

«Є система ProZorro, та є ті, хто бере участь як у закупівлях, так і у продажу. Я маю надію на те, що цей тендер пройшов чесно, прозоро. Немає жодних підстав для того, щоб він був скасований або переглянутий», – зазначив Гройсман.

За його словами, надзвичайно важливо, щоб державні закупівлі проводилися у національного виробника. «Ми зараз розробляємо підходи, які дозволять нашим українським підприємствам брати участь повноцінно в усіх державних тендерах. Для нас неабияк важливо, щоб кожну гривню було інвестовано в нашу національну економіку», – зазначив прем’єр.

«Ми максимально підтримуватимемо українські підприємства щодо виробництва тієї чи іншої продукції – з високим рівнем локалізації, з доданою вартістю. Для того, щоб українці мали роботу та, відповідно, зарплати», – наголосив Гройсман.

Для довідки:

8 і 10 листопада відбулися аукціони, проведені за допомогою ProZorro та спрямовані на реконструкцію трьох компресорних станцій «Укртрансгазу». Загальна сума контрактів становить понад 4 млрд гривень.

Перемогу в конкурсі здобуло Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання. Значну частину робіт (виробництво всіх дев’яти турбін) буде виконано на ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», що входить до концерну «Укроборонпром».

 

Читайте також

Останні новини