19
листопада
2016
14:17
 

Максим Нефьодов призначений першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі

 

Максим Нефьодов призначений першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі

 

Максим Нефьодов був призначений на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Відповідне рішення було ухвалено під час позачергового засідання Кабінету Міністрів України.

На новій посаді Максим Нефьодов буде додатково займатися питаннями реформи держпідприємств та державної власності, в тому числі розвитком системи електронних аукціонів ProZorro.Продажі, корпоратизацією, організацією прозорих конкурсів на керівні посади тощо. Наразі у сфері його відповідальності знаходяться питання реформи публічних закупівель, дерегуляції і реформи системи технічного регулювання.

На засіданні Уряду також було ухвалено заяву Юлії Ковалів про звільнення з посади першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Завершення роботи Юлії Ковалів в Уряді пов’язане з її переходом на нову посаду - Керівника Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України. Поліпшення інвестиційного клімату було одним з пріоритетних напрямків роботи Юлії Ковалів на посаді першого заступника міністра. Перехід до Національної інвестиційної ради дозволить більше сфокусуватись на розвитку цього напрямку.

Нагадаємо, Максим Нефьодов має значний досвід в інвестиційній сфері та корпоративних фінансах. До призначення на посаду заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі в лютому 2015, він був керуючим партнером у приватному акціонерному фонді ICON Private Equity, де управляв інвестиціями на загальну суму близько 1 млрд дол. США, а також займав позицію директора з корпоративних фінансів у інвестиційній компанії Dragon Capital.

Серед його досягнень на посаді заступника Міністра – успішна реалізація пілотного проекту електронної системи публічних закупівель ProZorro, яка вже стала обов’язковою до використання держзамовниками і дозволила зекономити більше 6,5 млрд грн., а також ухвалення Закону «Про публічні закупівлі», яким затверджуються нові прозорі правила гри у сфері закупівель.

За його підтримки стартував проект ProZorro. Продажі, який розповсюджує успішний досвід ProZorro на сферу реалізації активів неплатоспроможних банків.

Крім того, Максим Нефьодов успішно розвиває напрямки реформи системи технічного регулювання та зняття технічних бар’єрів в торгівлі, а також сферу дерегуляції, скасування обов’язкової сертифікації тощо.

Автор: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

 

Читайте також

Останні новини