20
листопада
2016
18:55
 

Климпуш-Цинцадзе: Канада продовжить надавати підтримку ЗСУ

 

Канада ухвалила рішення продовжити військову місію в Україні. Це стало наслідком перемовин української сторони із міністром оборони Канади Харджитом Саджаном.

Про це повідомляє віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«По UNIFIER ми отримали абсолютно чіткий сигнал. Цю місію буде подовжено у тому форматі, який буде найпотрібніший для українських Збройних Сил», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Водночас посол України в Канаді Андрій Шевченко додав, що Оттава наразі «відпрацьовує формат продовження цієї місії, який найкраще відповідатиме безпековим викликам, що стоять перед Україною».

За його словами, в Канаді «не стоїть питання про припинення підтримки Україні, натомість розглядаються варіанти посилення допомоги», – наголосив посол.

Для довідки: 200 канадських військових інструкторів ще від минулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцям на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. Їхня місія завершується 31 березня 2017 року. Під час візиту Джастіна Трюдо до Києва Петро Порошенко звернувся до нього із проханням продовжити термін перебування інструкторів в Україні.

 

Читайте також

Останні новини