20
листопада
2016
19:19
 

Затверджено план заходів на річницю Революції Гідності

 

Уряд затвердив план заходів із підготовки та відзначення Дня гідності та Свободи.

Як повідомили у прес-службі Міністерства культури, 21 листопада у Києві та інших населених пунктах відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи.

У них візьмуть участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, народні депутати, учасники революційних подій в Україні 2004 та 2013-2014 років, бійці АТО, представники громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді та духовенства.

«Цього дня відбудеться покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, полеглим учасникам антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях», – зазначено у повідомленні. 

У Києві на місцях, де відбувалися основні революційні події, буде встановлено систему інформаційно-навігаційних стендів «Місцями Революції Гідності».

Упродовж листопада-грудня 2016 року будуть проведені круглі столи, лекції та дискусії про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року-лютому 2014 року. Учасники обговорять значення цих подій у розвитку громадянського суспільства, боротьбі за права і свободи.

«Відбудуться тематичні виставки, вечори та інші мистецькі заходи із вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Український інститут національної пам’яті підготує та представить мультимедійний інформаційно-виставковий проект «Відважні: наші герої», – зазначають у Міністерстві культури.

Дипломатичні представництва України проведуть пам’ятні заходи із вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, зокрема, за участю представників української громадськості за кордоном.

 

Читайте також

Останні новини