22
листопада
2016
10:28
 

Припинено роботу конвертцентру, який фінансував терористів

 

СБУ знайшла і припинила діяльність потужного конвертаційного центру, через який фінансували тероризм на Донбасі. Офіси центру були розташовані у Києві та Краматорську.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Встановлено, що колишній донеччанин, який переїхав до Києва, налагодив постачання продуктів харчування до тимчасово окупованого бойовиками Донецька з власного гуртово-роздрібного складу в Краматорську. Податки до бюджету він сплачував терористичній організації.

Співробітники спецслужби задокументували, що зловмисник створив конвертцентр, через який обслуговував низку аграрних підприємств Київщини. Він переводив для комерсантів гроші у готівку через фіктивні безтоварні операції та «допомагав» бізнесменам протиправно формувати податковий кредит. За попередніми оцінками, місячний обіг «конверту» становив понад сорок мільйонів гривень.

Під час обшуків у офісних та складських приміщеннях організатора у Києві та Краматорську оперативники СБУ вилучили понад чотири мільйони гривень, 100 тисяч доларів США, 30 тисяч євро, печатки та документи фіктивних підприємств, у тому числі – зареєстрованих в офшорній зоні та задіяних в оборудці.

 

Читайте також

Останні новини