22
листопада
2016
10:31
 

Київська влада закликала ОТГ підтримувати розвиток малого бізнесу

 

У столиці відбувся бізнес-форум «Київ – місто підприємців». У ньому взяли участь понад 400 бізнесменів та мер столиці Віталій Кличко.

За підсумками бізнес-форуму, ухвалено звернення до всіх міських громад України. Документ містить заклик підтримати малий бізнес, заохотити розвиток підприємництва, створити нові робочі місця.

«Столиця починає першою та пропонує всім місцевим громадам не обмежуватися деклараціями. Слід розглянути запровадження простих та прозорих механізмів підтримки малого бізнесу шляхом компенсації відсотків за кредитами з коштів місцевих бюджетів залежно від тієї кількості нових робочих місць, що створюються завдяки отриманому фінансуванню», – зазначив Віталій Кличко.

«Ми наступного року на такі ціли плануємо використати понад 10 мільйонів гривень. При цьому такі витрати місцевого бюджету повернуться доволі швидко, адже нове робоче місце – це єдиний соціальний внесок та податок із зарплатні, а також це – економія коштів на виплатах із безробіття», – сказав голова столиці.

Як відзначив Кличко, однією з ключових проблем України зараз є високий рівень безробіття. І сьогодні саме малий бізнес здатен створювати нові робочі місця та надавати поштовх для розвитку економіки. Українці – надзвичайно працездатні, активні й творчі люди, які мають безліч ідей для самозайнятості, малого бізнесу і прагнуть працювати відкрито, чесно сплачуючи податки. Учасники форуму також закликали фінансові установи підтримати цю ініціативу, відкрити та розширити кредитні лінії для малого та середнього бізнесу; а громадські організації ділової спільноти, структури роботодавців, профільні асоціації – розгорнути програми навчання та підтримки для бізнесменів-початківців, забезпечити надійний захист їх прав та інтересів.

 

Читайте також

Останні новини