22
листопада
2016
10:53
 

МОЗ України підтримає реформаторські проекти, ініційовані на Харківщині

 

До кінця поточного року «медичний бюджет» в Харківській області буде виконано на 100%, а регіональні ініціативи щодо впровадження реформ в 2017 році МОЗ України всебічно підтримає та допоможе в імплементації. Про це розповів заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк за підсумками виїзного засідання Комітету ВР з питань бюджету, участь в якому взяли представники МОЗ, Мінфіну, Міносвіти, Мінінфраструктури, Харківської ОДА та місцевих рад. 

Як зазначив Павло Ковтонюк, проблеми в цьому регіоні є аналогічними до інших, однак влада цілком впорається з ними, оскільки Харків – один з флагманів економіки. 

«Харківська область по виконанню бюджету одна з передових в Україні. Крім того, в області непогані власні надходження від бюджетної децентралізації, і ми сподіваємось, що вони будуть використані в тому числі і на розвиток медичної галузі», - зазначив заступник Міністра. 

Він також підкреслив, що МОЗ підтримає дві регіональні ініціативи, які зараз стоять на порядку денному в Харківській області - пілотний проект щодо розвитку первинної допомоги в Чугуївському районі та ініціативу щодо автономізації обласних закладів охорони здоров’я. 

«Якщо влада області буде реалізовувати ці проекти, вона матиме максимальну підтримку Міністерства охорони здоров’я», - запевнив Павло Ковтонюк. 

Автор: Міністерство охорони здоров’я

 

Читайте також

Останні новини