23
листопада
2016
10:47
 

Кутовий: Ми працюємо над збільшенням фінансування Держпродспоживслужби

 

«Саме основне, над чим ми зараз працюємо – це збільшення фінансування Держпродспоживслужби», - сказав Міністр Тарас Кутовий під час нагородження лідерів у сфері сільського господарства – «Аграрний Олімп». 

«Наразі вже будемо працювати з бюджетним комітетом над збільшенням фінансування на 125 мільйонів гривень. Це нова державна організація, яка об’єднала складні функції. У неї є сьогодні дуже багато викликів, у тому числі африканська чума свиней (АЧС). Теж робиться багато кроків. Нажаль, не всі з них приносять ефективні результати. АЧС продовжує своє поширення. Хоча темпи розповсюдження ми суттєво сповільнили. Працюємо далі», - відмітив Міністр.

Відповідаючи на запитання журналістів, Тарас Кутовий також зазначив, що у міністерства є бажання формування державної підтримки, яка теоретично може максимально компенсувати всі можливі втрати від скасування спец режиму. Причому ті суми сплати ПДВ, які були направлені від аграрних підприємств, будуть компенсовані за рахунок державних програм.

«Я вважаю, що зараз майже знайдене рішення, яке дасть нам можливість підтримати галузь з точки зору податкової ситуації у стабільному стані. Це ще питання загального зростання економіки, пошуку нових ринків збуту, інвестицій, які пов’язані із сезонністю», - сказав Міністр Тарас Кутовий.

Автор: Міністерство аграрної політики та продовольства

 

Читайте також

Останні новини