24
листопада
2016
11:28
 

Розпочато перевірку підприємств ТКЕ щодо реальності їхніх витрат, поданих до НКРЕКП

 

Мінрегіон розпочав перевірку підприємств теплопостачання на предмет реальності витрат, які вони подали Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він зазначив, що робочою групою Мінрегіону для перевірки визначено як підприємства, діяльність яких регулюється НКРЕКП, так і ті, діяльність яких регулюється на місцевому рівні.

«Буде перевірено п’ять підприємств теплопостачання Київської, Львівської, Чернігівської та Рівненської областей. Ми перевіримо, чи відповідають дійсності витрати теплопостачальників,  які вони надають НКРЕКП. А також  обсяги виробництва та реалізації теплової енергії, у т.ч. населенню, результати фінансово-господарської діяльності», — зауважив Зубко.

Довідково.

Перевірка здійснюється за дорученням Прем’єр-міністра України із залученням зацікавлених ЦОВВ — Мінекономрозвитку, Мінфіну, Міненерговугілля, МВС, Держенергоефективності, Держпродспоживслужби, Держаудитслужби, ДФС, НКРЕКП, а також  представників місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування.

 

 

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини