25
листопада
2016
15:10
 

Держспоживслужба активізує боротьбу з фальсифікованою продукцією

 

Робота з фальсифікованою продукцією повинна набути нової якості. На цьому наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час IX Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Молочний бізнес -2016».

«Ми розуміємо, що нам потрібно активізувати діяльність на ринку фальсифікату. Ця робота вже ведеться, але результати, як на мене, незадовільні», - зазначив Голова Держпродспоживслужби.

За його словами, у переважній більшості випадків звернення громадян щодо небезпечної та фальсифікованої продукції не доведені до завершення – накладення штрафних санкцій чи відкликання продукції з ринку.

«У цьому контексті запланована реалізація декількох пілотних проектів. Починаємо з Києва та Київської області. Зокрема, йдеться про відпрацювання механізму роботи зі зверненнями споживачів, моделі взаємодії всіх причетних і зацікавлених сторін, форми документів тощо. Випробувана модель буде поширена по всій території країни. Розраховуємо, що це матиме позитивні результати в боротьбі з фальсифікатом», - наголосив Володимир Лапа.

У рамках боротьби з фальсифікатом Держпродспоживслужба має застосовувати всі дозволені законодавством механізми впливу. Зокрема, йдеться про перевірку не тільки виробників, але і реалізаторів продукції.

Автор: Міністерство аграрної політики та продовольства

 

Читайте також

Останні новини