30
листопада
2016
19:23
 

Укрзалізниця планує побудувати 5-6 тисяч нових вагонів

 

Укрзалізниця має комплексно, з будівництвом нових вагонів та капітальним ремонтом старих, покрити дефіцит вагонів вже у 2017 році. Про це 30 листопада 2016 року, відвідуючи Дарницький вагоноремонтний завод, заявив Перший заступник Міністра інфраструктури України Євген Кравцов.

«Наразі дефіцит складає близько 8-9 тисяч вагонів. Планом на наступний рік, якщо буде виконано інвестиційну програму, цей дефіцит має бути покритий. Комплексно, з будівництвом нових вагонів та капітальним ремонтом старих, ми сподіваємось, що зможемо створити малий дефіцит вагонів, який має бути оптимальним для ринку. За нашими планами це питання має бути вирішено вже 2017 року», - зазначив Євген Кравцов.

Перші нові вагони Укрзалізниця отримає вже цього року. Мова йде про 100 вагонів, які Дарницький вагоноремонтний завод повинен закінчити протягом місяця.

«Сьогодні ми демонструємо початок відродження і відбудови української залізниці. ДВРЗ є досить символічним заводом. Якщо ще два роки тому, під час найбільшої кризи для цього заводу, він працював тільки декілька днів на тиждень, починалися скорочення, то цього року вдалося запустити завод на повну потужність з проведення ремонтних робіт, на кінець року почалося будівництво нових вагонів. Цифра цього року символічна – це всього 100 вагонів, зараз ми бачимо перші 20 вагонів, але це лише початок. Вже наступного року в Укрзалізниці є плани побудувати тільки на цьому заводі принаймні 800 вагонів, можливо навіть до 1000. В цілому по всій системі Укрзалізниці є плани збудувати 5-6 тисяч нових вагонів. Це є безпрецедентна цифра для останніх років. Це лише початок, початок системних змін на Укрзалізниці. Укрзалізниця і Міністерство працюють разом, що дасть змогу сталому розвитку для всієї транспортної системи», - наголосив Євген Кравцов.

Автор: Міністерство інфраструктури

 

Читайте також

Останні новини